Editie 2021

Na veel onduidelijkheid over de 2021 editie van Huttendorp Andijk hebben we toch een prachtige editie kunnen organiseren.
We hebben, samen met de 275 deelnemende kinderen, enorm veel plezier beleefd.
De foto's komen binnenkort online, hierover ontvangen alle kinderen en vrijwilligers een e-mail met een link en een wachtwoord.

Virtuele wensput

Tijdens de kijk/feestavond van Huttendorp is er altijd een wensput voor donaties.
Dit jaar hebben we, omdat de kijk/feestavond niet doorging, een virtuele wensput.
Wilt u toch nog een donatie doen kan dit via onze virtuele wensput!
Elke euro helpt Huttendorp Andijk 2022 mooier te maken!
Wij danken u voor uw donaties!!

Editie 2022

Volgend jaar willen we de 13e editie van Huttedorp Andijk organiseren op 25, 26 & 27 augustus.
Zet deze dagen alvast in de agenda van je ouders!

Vrijwilligers

Zoals we elke keer aangeven: "Natuurlijk is er geen Huttendorp zonder vrijwilligers!"

We willen vragen of jullie alvast Huttendorp Andijk in de agenda willen zetten!

Hopelijk willen jullie ons dit jaar weer komen helpen!

Sponsors

We hopen dat "oude" en nieuwe sponsors ons in 2022 ook weer willen helpen om een mooie editie van Huttendorp Andijk mogelijk te maken.

Wilt u financieel een steentje bijdragen aan Huttendorp Andijk?
Dan kunt u uw gift overmaken op: bankrekeningnummer
NL56 RABO 0109 9468 98 (Rabobank)

Bedrijven kunnen voor sponsoring contact opnemen met Bart Kuin.

Bestuursleden

Voorzitter en terreinbeheer - Erik Wubbolts
erik@huttendorpandijk.nl / 06-23282821

Penningmeester - Chris van Dijk
factuur@huttendorpandijk.nl / 06-41288402

Sponsoring - Bart Kuin
bart@huttendorpandijk.nl / 06-22777563

Aanspreekpunt kinderen - Sebastiaan Wallert
aanmeldingen@huttendorpandijk.nl

Aanspreekpunt vrijwilligers - Erik Groot
vrijwilligers@huttendorpandijk.nl / 06-53225821

Catering - Kelly Groot
catering@huttendorpandijk.nl

Social Media/Website - Frank Ridder
frank@huttendorpandijk.nl

Activiteiten - Lizzy de Vries & Dominique Goudsblom
activiteiten@huttendorpandijk.nl

Vliegende keepster - Jolande Dekker
jolande@huttendorpandijk.nl

Contact

Stichting Huttendorp Andijk

Klamptweid 14
1619 DA Andijk
info@huttendorpandijk.nl

Telefoonnummer (alleen in geval van nood):
Sebastiaan Wallert 06-18490243

KvK nummer: 50786210
Rekeningnummer: NL52 RBRB 0648 6445 96 (Regiobank Andijk)